
Davide Simonetti NC ATT
Europese ontwikkelingsbank versterkt zijn klachtenmechanisme
Gepubliceerd op:
Hervormd mechanisme nu onafhankelijker
Maatschappelijke organisaties verwelkomen het nieuwe klachtenmechanismebeleid van de European Bank for Reconstruction and Development (EBRD). Zodra het operationeel is, zal het nieuwe onafhankelijke projectverantwoordingsmechanisme (IPAM), het huidige klachtenmechanisme vervangen. Het nieuwe mechanisme moet zorgen voor meer consistentie en grotere efficiëntie bij de behandeling van klachten.
(Lees het hele artikel in het Engels)
Partners
Related news
-
Nederland gedoogt handel met nederzettingen; en veegt dat het liefst onder het tapijt.Geplaatst in categorie:Lang lezenLydia de LeeuwGepubliceerd op:
-
Wikipedia’s uitdagingen in Iran Gepubliceerd op:Joseph Wilde-RamsingGeplaatst in categorie:PublicatieJoseph Wilde-Ramsing
-
Bittere koffie Gepubliceerd op:Joseph Wilde-RamsingGeplaatst in categorie:PublicatieJoseph Wilde-Ramsing