
Ngo’s brengen debat op gang: maak duurzaamheid het hart van de financiële sector
Tien jaar na de financiële crisis van 2008, organiseren ngo’s verschillende evenementen die het gebrek aan financiële hervormingen verklaren en de eisen van maatschappelijk middenveld onder de aandacht brengen.
Na een reeks complexe EU-wetgeving en G20-toppen zijn veel beloften tot hervorming van de financiële sector niet nagekomen en werden maatschappelijke eisen genegeerd. Deskundigen waarschuwen dat een nieuwe financiële crisis mogelijk is en ‘afschuwelijk(opens in new window) ’ zal zijn.
Lees het volledige artikel in het Engels met een verslag van verschillende evenementen: Change finance and put sustainability at the heart of finance – NGOs raise the debate
Meer informatie nodig?
-
Myriam Vander Stichele
Senior Onderzoeker
Partners
Related news
-
Het CCS-rookgordijn: Hoe bedrijven de energietransitie in de Rotterdamse haven sturenGeplaatst in categorie:Lang lezenJoanna CabelloGepubliceerd op:
-
Kortsluiting in het internationaal rechtGeplaatst in categorie:Lang lezenLydia de LeeuwGepubliceerd op:
-
Shell en ExxonMobil geven miljarden aan aandeelhouders, maar stoppen met betalen schadeherstel GroningenGeplaatst in categorie:OpinieJasper van TeeffelenJasper van Teeffelen